התמודדות עם חרדות ופחדים

מטרת הסדנא
:

הסדנא נועדה להקנות למשתתפים כלים להתמודדות מהירה ויעילה עם חרדות ופחדים שונים מטרתה לאפשר למשתתפים להתייחס לעצמם ולתפקודם האישי, בתחומי החיים השונים, במסגרת דינמיקה קבוצתית. במהלך הסדנא ניתן יהיה לזהות וללבן את הגורמים האישיים לחרדות מתחים ופחדים שונים של המשתתפים, כמו גם להחליף ידע, התנסויות ובעיקר ללמוד ולתרגל דרכי התמודדות עם החרדות והפחדים.

 

נושאי הסדנא :

• "מעגל החרדה" והשלכותיו • מה הם מאפייני החרדה, מתח, פחד- תיאור ואפיונים, מגוון התגובות (גופני, רגשי והתנהגותי) • זיהוי המקורות והגורמים האישיים של מתח וחרדה אצל המשתתפים • הערכה ואבחון של דפוס ההתמודדות האישי • לימוד ותרגול שיטות התמודדות יעילות על-פי ערכת נעמן: הערכה, פתיחות והבעה רגשית / הרפיה, ביופידבק ודמיון מודרך / הקהיה, הבניה ושינוי דפוסי החשיבה / אסטרטגיות להתמודדות.

 

קהל היעד :

בוגרים בגילאים שונים, הסובלים ממתח, פחדים וחרדת שונות.

שיטה :

הסדנא תתבסס על הבהרת מושגים, ניתוח אירועים, דיון קבוצתי וכן על תרגול ולמידה התנסותית - חווייתית. המעוניינים יוכלו לקבל גם מפגשי תמיכה וסיוע אישיים.

 

מתכונת הסדנא :

הנחייה קבוצתית, 4 מפגשים, בני שעתיים אקדמיות כל מפגש.

 

מנחה הסדנא :

דר' מאיר נעמן – פסיכולוג קליני בכיר, ראש המכון וראש המחלקה למדעי ההתנהגות במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות. מרצה כ-20 שנה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. לשעבר, פסיכולוג קליני ראשי של צה"ל והמרכז הרפואי שיבא ויו"ר האגודה להיפנוזה.

 

 
נפתחה הרשמה לסדנאות טיפוליות >היפנוזה+CBT
נפתחה הרשמה ל - "סדנאות טיפוליות, בהיפנוזה ו-CBT"..
ל- " התמודדות עם מתח, ...
[לידיעה המלאה]
ייעוץ טלפוני ראשוני (ללא תשלום) 054-754-9898
[לידיעה המלאה]
 


 לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני (ללא תשלום),
התקשר/י לד"ר נעמן: 054-7549898

כל הזכויות שמורות לד"ר נעמן, אין לעשות שימוש בתכנים ובתמונות ללא אישור