התמודדות עם מצבי לחץ

רקע 

אנו מצויים בתקופה לא קלה. אי הוודאות הכלכלית, המתח הביטחוני, הקשיים מבית ומחוץ מקשים עלינו את החיים. הסדנא נועדה לסייע לכם בהתמודדות עם קשיים ומצוקות אלו בתהליך קצר וממוקד, הנערך ע"י מכון מקצועי ומנוסה.

 

מטרות ותועלות :

הסדנא מקנה למשתתפים כלים פרקטיים להתמודדות. כמו כן היא מאפשרת למשתתפים להתייחס לעצמם ולתפקודם האישי, זוגי-משפחתי, תעסוקתי, בריאותי וכד', במסגרת הדינמיקה הנוצרת בקבוצה. ניתן יהיה ללבן בה בעיות ומצבים יוצרי לחץ ומתח, להחליף ידע, התנסויות וכן ובעיקר ללמוד ולהתנסות בדרכי פתרון והתמודדות, עם המצבים השונים.

 

נושאי הסדנא :

תיאור ואפיונים של סוגי הלחץ השונים • התגובות השונות למתחים ולחצים (במישור הגופני, רגשי והתנהגותי) • זיהוי מקורות וגורמים אישיים של לחץ ומתח, אצל המשתתפים • זיהוי דפוסי התמודדות לא אפקטיביים • למידת אמצעים וטכניקות להפחתה ומניעה של לחץ ו"נלחצות": פתיחות והבעה רגשית, עיצוב ושינוי דפוסי חשיבה מלחיצים, הרפיה, ביופידבק ודמיון מודרך.

 

מנחה הסדנא :

דר' מאיר נעמן – פסיכולוג קליני בכיר. ראש המכון הפסיכולוגי "נעמן - התמודדות" וראש המחלקה למדעי ההתנהגות במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות. מרצה כ-20 שנה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. לשעבר, פסיכולוג קליני ראשי של צה"ל והמרכז הרפואי שיבא ויו"ר האגודה להיפנוזה.

 

מתכונת הסדנא :

ארבעה מפגשים, בני שעתיים כל מפגש. המעוניינים יוכלו לקבל גם מפגשי תמיכה וסיוע אישיים.

 

 

 
נפתחה הרשמה לסדנאות טיפוליות >היפנוזה+CBT
נפתחה הרשמה ל - "סדנאות טיפוליות, בהיפנוזה ו-CBT"..
ל- " התמודדות עם מתח, ...
[לידיעה המלאה]
ייעוץ טלפוני ראשוני (ללא תשלום) 054-754-9898
[לידיעה המלאה]
 


 לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני (ללא תשלום),
התקשר/י לד"ר נעמן: 054-7549898

כל הזכויות שמורות לד"ר נעמן, אין לעשות שימוש בתכנים ובתמונות ללא אישור